Ev almanın en avantajlı yolu...

Yediyol Şirketler Grubu

KAĞITHANE / İSTANBUL
444 7 410

Yediyol Şirketler Grubu Temsilcisi Sizi Arasın

Yediyol Şirketler Grubu

Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yer alan ve çalıştığı sektörlerde lider olma vizyonuna sahip olan Yediyol Şirketler Grubu, inşaat, enerji, turizm, tarım, su ürünleri, bilişim teknolojileri ve e-ticaret olmak üzere yedi farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Yenilikçi vizyonu ve başarı odaklı bakış açısı ile sektörde adından söz ettiren Yediyol Şirketler Grubu,  bünyesindeki gruplardan 1998 yılında kurulmuş olan Bozyazı Körfez A.Ş. ile inşaat kolunda da faaliyet göstermektedir.

Türkiye genelinde 1,5 milyon metrekareye yakın proje gerçekleştirmiş olan Yediyol Şirketler Grubu, inşaatı devam eden Seven Four Life Kuşadası projesinde 400 bin metrekare, Kadıköy Acıbadem’de 40 dairelik 8 bin metrekarelik rezidans yapmaktadır. Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yer almakta olan Yediyol Şirketler Grubu, inşaat ve gayrimenkul alanındaki bütün projelerini tek çatı altında toplamak üzere Yediyol GYO’yu hayata geçirmektedir.
 

Firmanın Projeleri

Seven Four Life Acıbadem

Seven Four Life Acıbadem

Yediyol Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen Seven Four Life Acıbadem projesi 3 dönümlük arsa üzerine inşaa ediliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı