Ev almanın en avantajlı yolu...

Yapıtek İnşaat

NİLÜFER / BURSA
0 224 205 00 55

Yapıtek İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Yapıtek İnşaat

Yapıtek İnşaat, inşaat - gayrimenkul geliştirme ve yatırım sektöründe faaliyet gösteren bir şirketidir. 36 yılı aşkın inşaat deneyimini 12 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek İstanbul, Bursa ve Yalova’da kendi bünyesinde geliştirdiği konut, villa ve ticari gayrimenkul projeleri ile Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul oyuncularından biri haline gelme hedefindeki şirketin portföyünde, hali hazırda tamamlanmış bulunan 10 konut ve villa projeleri, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 4 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 20 gayrimenkul yer almaktadır. 

Şirket, entegre bir iş modelini benimserken, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin yönetimini de aktif olarak üstlenen Yapıtek İnşaat, bugüne kadar Türkiye’de konut ve villa yatırımlarına odaklanarak, son dönemde Türkiye’de ticari gayrimenkul projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

Şirket müşterileri için yeni fırsatlar yaratılmasına destek ve bu fırsatların gerçekleştirilmesine liderlik etmeyi vizyon, arazi geliştirmeden, inşaat sonrasına kadar tüm süreç boyunca, hedeflenen karlılık, kalite ve zaman optimizasyonu ise misyon olarak belirlemiştir. 

Firmanın Projeleri

Yolum Evleri

Yolum Evleri

Yolum Evleri projesi İstanbul’un yükselen değerlerinden Sultanbeyli bölgesinin Adil Mahallesi sınırlarında yer alıyor.

Villa Loca

Villa Loca

Villa Loca projesi Yapıtek İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer bölgesinde hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı