Ev almanın en avantajlı yolu...

VR Gayrimenkul

KADIKÖY / İSTANBUL
0850 432 8292

VR Gayrimenkul Temsilcisi Sizi Arasın

VR Gayrimenkul

VR Gayrimenkul İstanbul'un en değerli ve köklü ilçelerinde yaşam alanları hayata geçirmek için kurulmuş bir gayrimenkul şirketidir. VR Gayrimenkul, çevreye duyarlı ve güvenli yaşam alanları inşa etmektedir. Bulunduğu bölgenin ekosistemiyle uyumlu ve ayrıcalıklı Grena Suadiye projesini yaşama kazandıran VR Gayrimenkul, deneyimli mimar Özkan Karababa’nın özel tasarımı ve uzman mühendislerimizin yoğun çalışmalarıyla hayata geçirdiği Grena Suadiye ile şirketin kentsel dönüşüme ve bölgeye bakış açısını da temsil etmektedir. 

Türkiye'nin mega kenti İstanbul’un en prestijli projelerinde çalışmış uzman bir ekibe sahip VR Gayrimenkul, tecrübesi ve güveniyle Grena Suadiye projesini başarıyla sürdürmektedir.

Firmanın Projeleri

Grena Suadiye

Grena Suadiye

Grena Suadiye projesi VR Gayrimenkul tarafından İstanbul’un gözde bölgelerinden olan Kadıköy ilçesi sınırlarında hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Grena Suadiye Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Grena Suadiye Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Grena Suadiye projesi İstanbul’un en nezih semtleri arasında yer alan Kadıköy sınırlarında yer alıyor. VR Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje 2 bloktan meydana gelecek şekilde yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı