Ev almanın en avantajlı yolu...
0216 481 17 55

UMT İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

UMT İnşaat

1986 yılında Bahri Menteşe tarafından temelleri atılan Menteşeoğlu Grup, 2005 yılında kurumsal kimliğine kavuştu. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden onlarca işe imzasını atan firma iş hacminin büyümesi sonucunda Menteşeoğlu Grup bünyesinde UMT Personel Hizmetleri Eğitim Sağlık İnşaat Organizasyon Limited Şirketi'ni kurdu. Kuruluşundan bu yana birçok gayrimenkul yatırımına imzasını atan şirket, hızla değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek son teknoloji malzemeleri kullanıyor.

Kalite ve güvenden asla ödün vermeden eserler hayata geçiren UMT İnşaat, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. İnsana ve doğaya saygılı, daima gelişime açık ve yenilikçi bir vizyon belirleyen UMT İnşaat, konut üretimi ,satışı ve satış sonrası desteğinde müşteri ilişkilerini kalıcı dostluğa çevirerek samimi bir bağ kuruyor.

Kaliteden ödün vermeden yüksek kaliteli yapılar hayata geçiren firma, vatandaşların yaşam standardını yukarı çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca üretilen konutların ulaşılabilir fiyatlarda olması da UMT İnşaat firmasının en büyük misyon ilkelerinden birisidir.

Firmanın Projeleri

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

Nirvana Güneşli'de Projede Fırsat'a Özel 609.000 TL'den başlayan fiyatlar ve şirket bünyesinde %35 peşin 24 ay 0 faiz avantajıyla kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Firmadan HABERLER

Nirvana Güneşli Fiyatları ve Teslim Tarihi

Nirvana Güneşli Fiyatları ve Teslim Tarihi

Umt İnşaat tarafından inşa edilen Nirvana Güneşli projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı