Ev almanın en avantajlı yolu...

Turgutreis Group

AKYAKA / KARS
0 474 223 33 93

Turgutreis Group Temsilcisi Sizi Arasın

Turgutreis Group

Turgutreis Group, turizm seyahat, akaryakıt, kerestecilik, gıda ve yapı - inşaat alanlarında faaliyet gösteren bir grup şirketidir.

Uzun yılların deneyimi, yenilikçi anlayış, bilgi ve deneyimleriyle sektöre yenilikler getirerek, geleceğin doğrularını göz önüne alarak, yaşayan çağdaş mimari yapılar tasarlayan Turgutreis Group, müşterilerine ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla topluma değer katmanın gururunu yaşayan bir firmadır.

Turgutreis Group yapı inşaat sektöründe 2000li yılların başında yer almaya başlamıştır. Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları

Turgutreis Group, genç ve dinamik yapısı ile sektörün önde gelen kurumlarından biri olan Turgutreis Group, geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkmayı misyon edinirken, kalite ve markalaşmanın önemini bilen bir yönetim anlayışıyla da faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışmayı da vizyon olarak belirlemiştir.

Firmanın Projeleri

Reisbey Konakları

Reisbey Konakları

Reisbey Konakları, Avrupa Yakası'nın nezih ilçesi Büyükçekmece'de hayata geçirildi.

Destek İçin Tıklayın
yukarı