Ev almanın en avantajlı yolu...

Tunalıhan İnşaat

ATAŞEHİR / İSTANBUL
0216 576 20 07

Tunalıhan İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Tunalıhan İnşaat

Tunalıhan İnşaat, yenilikçi yaklaşımı ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Kaliteli Yaşam Herkesin Hakkı' felsefesi ile kurulan Tunalıhan İnşaat, kaliteli ve güvenilir yaşam alanlarını tüketiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır. 

Tunalıhan İnşaat, bu anlayış ile, çalışmalarındaki tüm tarafların çıkarlarının korunması gerektiği felsefesi ile yol almaktadır. Arsa sahiplerinin, daire sahiplerinin ve tedarikçilerinin mutlu olduğu çözümler üzerine yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmekte olan Tunalıhan İnşaat, yenilikçi yaklaşımı ile inşaat sektöründe çözümler sunmayı sürdürmektedir. 

Kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli gelişim politikası izleyerek sektörde kendisiyle yarışan bir isim olmayı vizyon edinen Tunalıhan İnşaat, toplum için güvenli, çağdaş ve estetik yaşam ortamları oluşturmak ve uluslararası düzeydeki yüksek standartları günümüz koşullarında ulaşılabilir kılmayı misyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Tunalıhan Sancaktepe

Tunalıhan Sancaktepe

Tunalıhan Sancaktepe projesi İstanbul’un değerli bölgelerinden Sancaktepe sınırlarında, Tunalıhan İnşaat’ın girişimi ile hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı