Ev almanın en avantajlı yolu...

Süleyman Ekşi İnşaat

ÜSKÜDAR / İSTANBUL
0(216) 327 88 22

Süleyman Ekşi İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Süleyman Ekşi İnşaat

Süleyman Ekşi İnşaat; 2000 yılında kurulmasına rağmen, ilerleyen süreçte 2012 yılında aktif duruma gelerek ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmanın kurucusu Süleyman Ekşi, 1967 yılında Rize'nin İkizdere ilçesinin Tulumpınar Köyü'nde dünyaya geldi ve üniversiteyi 1994’te Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde bitirdi.Süleyman Ekşi, 2011 yılı sonuna kadar babası Hacı Hakkı Ekşi’nin idaresinde ülkenin her bölgesinde alt yapı ve üst yapı işlerinde görev üstlendi.

Süleyman Ekşi aynı zamanda, 2000 yılında kurduğu; Süleyman Ekşi İnşaat şahıs firmasını 2012 yılında aktif hale getirdi ve sektörel deneyim ve babası Hacı Hakkı Ekşi’den edindiği tecrübesini oğullarına aktarmayı hedefleyerek yeniden bir yapılanma içerisine girdi.Bu nedenle, 2012 yılında oğulları Mücahid Hamza, Ebubekir ve Muhammed Arif Ekşi ile  birlikte; Süleyman Ekşi İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş, AHES İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve SHEM Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ticari unvanıyla firmaları hayata geçirdi.

Gayrimenkul sektöründe yer aldığı günden bu yana, inşaat sektöründe büyümeyi hedefleyen Süleyman Ekşi İnşaat, bu nedenle alt yapı ve üst yapı ihaleleri alarak ve  geçmişten gelen tecrübelerini gelecek nesillere aktarmaya  devam ediyor. Süleyman Ekşi İnşaat, hayata geçirdiği her projede, yaşam kalitesi ve tecrübesini daha sonraki nesillere de aktarma gayretiyle sektörel çalışmalarını sürdürüyor.

Firma bugüne kadar İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bilecik ve Rize olmak üzere Türkiye’nin bir çok bölgesinde önemli yatırım değerine sahip; alt ve üst yapı çalışmaları gerçekleştirmiştir. Başta konut sektörü olmak üzere bir çok farklı alanda hayata geçirdiği başarılı projeler ve yaşam kalitesine verdiği önemle dikkat çeken Süleyman Ekşi İnşaat; birimlerini kendinden sonraki nesillere de aktarma amacıyla, geleceği bugünden planlayan bir vizyonla hareket etmektedir.

Destek İçin Tıklayın
yukarı