Ev almanın en avantajlı yolu...

Sinan Toprak Yapı

PENDİK / İSTANBUL
0(216) 397 5757

Sinan Toprak Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Sinan Toprak Yapı

Merkezi Pendik-İstanbul’da bulunan Sinan Toprak Yapı, çalışmalarında yaşama değer katan bir çizgiyle proje üreten bir inşaat firmasıdır. Tüm fonksiyonlarda kurumsallaşmayı sağlamak ve süreçlerde optimum verimlilik değerleri çerçevesinde başarılı projelere imza atmak için Sinan Toprak Yapı, müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki isteklerini karşılayan işleri üstlenmektedir.

Hayata geçirdiği projeleri nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar olarak tasarlayan Sinan Toprak Yapı, güvenilir ve dürüst çalışma prensibiyle konut sektöründe aranan bir firma olmayı misyon edinmiştir. Birçok alanda faaliyetleri bulunan Sinan Toprak Yapı’nın ana faaliyet alanı kentsel dönüşüm, inşaat ve taahhüt, mimarlık ve proje olarak belirtilmektedir.

Sinan Toprak Yapı yaşanılası ortamları son teknoloji ile bir araya getirerek inşaat güvencesi ve kalitesiyle yüksek standartlı projelere imza atmayı sürdürmektedir. Sinan Toprak Yapı’nın vizyonunda ise inşaat alanında Türkiye’de verdiği hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini gerçekleştirmek yer almaktadır.

Firmanın Projeleri

 Hayatın Merkezinde, Şehrin Kalbinde

Hayatın Merkezinde, Şehrin Kalbinde

Hanımağa Konakları projesi İstanbul’un Anadolu Yakası sınırlarında yer alan gözde yatırım bölgelerinden Pendik’te yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı