Ev almanın en avantajlı yolu...

SES İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

SES İnşaat

Yurt içi ve yurt dışı farklı ölçeklerde ve birçok projeye imza atan Ses Yapı, konut sektöründe adından söz ettirmektedir. Farklı fonksiyonlarda projeler hayata geçiren firma, mimari hizmetler alanındaki geniş tecrübesi ile kendini gösteren, yüksek standartlı projeler üretmektedir. Sahibiyle bütünleşen tasarımlar üretmeye gayret eden Ses Yapı, geçmişin ve geleceğin tasarımlarını yorumlayan eserlerini geliştirirken gelecek 5 yıl içerisinde 10 bin adet konut üreten bir firma olmayı vizyonu olarak görmektedir.

Konut sektöründeki tecrübesiyle üretimi daha verimli hale getirmeyi başaran Ses Yapı, proje üretirken organizasyon şemasının kurulumundan projenin işletmeye alınmasına kadar geçen süreçte de müşterilerinin yanında olarak kesintisiz hizmet vermektedir. Ürettiği proje ile ilgili tüm hizmet ve servisi müşterilerine sağlamayı çalışma prensibi haline getiren Ses Yapı’nın faaliyet alanları arasında, mimari ve iç mimarı alanlarında tasarımdan projelendirmeye, proje yönetiminden şantiyeye, üretimden montaj ve uygulama aşamasına kadar geniş bir iş yelpazesi yer almaktadır.

Ses Yapı kişi, kurum ve kullanıcılara hak ettikleri en yüksek konfor düzeyinde proje sunmayı ve bunu yaparken de zamanda yenilikçi ve çözümcül bir şekilde yaklaşmayı görev edinerek, benzersiz ve işlevsel kullanım alanları yaratmaya devam etmektir. Her projesine özel yaklaşımlar geliştiren firma, projelerine sanatı ve bilimi entegre ederek ve özgün ve yaşadıkça değerlenen projeler ortaya koymaktadır.

Firmanın Projeleri

Ses Orkideler

Ses Orkideler

Aka Yapı tarafından hayata geçirilen Ses Orkideler projesi İstanbul’un Sultangazi bölgesinde yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı