Ev almanın en avantajlı yolu...

Şehru İnşaat

TORBALI / İZMİR
0 850 850 08 35

Şehru İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Şehru İnşaat

Şehru İnşaat, sektörün kendini ‘Mükemmel, Kusursuz, Sıradışı’ olarak tanımlayan ve inşa ettiği projelerin altına bu özgüvenle  gururla imza atan  başarılı bir firma.

Şehru İnşaat gayrimenkul sektöründe inşa ettiği her projesini, aynı heyecan, ilkeler ve prensipler doğrultusunda inşa ediyor. İnşaat sektöründe her daim farklı, başarılı ve güvenli konut projelerini hayata geçiren Şehru İnşaat, her  yaşam alanı projesinde, en ince detaya dahi büyük önem veren ve  inşa ettiği yapıları hak sahiplerine sorunsuz ve sıfır hata ile  teslim etmeyi kendine prensip edinmiştir.

Firma bu nedenle kendi yaptığı işleri ve projeleri; Mükemmel, Kusursuz  ve Sıradışı olarak nitelendirmektedir. Şehru İnşaat kendi işleri için ortaya koyduğu iddiaları; projede kullandığı firma logosuna da ekleyerek bu yöndeki iddiasının bütün ticari faaliyetlerinde devam edeceğinin sözünü vermiştir. Şehru İnşaat; "Doğru Zamanda + Doğru İş = Mükemmel ve Kaliteli Sonuç" mottosu ile çalışmalarını 1984 yılından bu yana başarı ile yapıyor.

Firma, 1984 yılında Şanlıurfa'da kurulmasına rağmen,1989 yılından merkez ofisini İstanbul'a taşımıştır. Şehru İnşaat prensipleri doğrultusunda İstanbul’da  Bahçelievler, Bakırköy ve Florya gibi lokasyonlarda  güvenli, modern ve kaliteli yaşam alanları inşa ediyor.

Öte yandan ticari faaliyetlerini daha geniş alanlarda sürdürmek isteyen Şehru İnşaat, 2004 yılında ise İstanbul’un yanı sıra, Bodrum'da da konut projelerinin inşasına yönelmiştir. Bu anlam da Bodrum Yalıkavak ve Türkbükü’nde lüks ev, villa ve iş merkezleri hayata geçiren Şehru İnşaat, "insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" başarı ile sürdürmektedir.

Firmanın Projeleri

Bahçeşehir Royal

Bahçeşehir Royal

Bahçeşehir Royal projesi Şehru İnşaat tarafından İzmir’in gelişen bölgelerinden olan Ayrancılar’da hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı