Ev almanın en avantajlı yolu...
0 212 269 41 10

RMA Group Temsilcisi Sizi Arasın

RMA Group

Merkezi İstanbul’da yer alan RMA Group, yeme/içme, turizm, emlak yatırım ve inşaat sektörlerinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat sektöründeki yatırımlarıyla adından söz ettiren RMA Group kurulduğu günden bu yana insan odaklı projeleriyle sektöre imzasını atmıştır.

Gayrimenkul sektörü yatırımlarını kesintisiz sürdüren RMA Group, alanının en iyisi olmak için, servis verdiği her sektörde amaçladığı istikrarlı çalışmasını sürdürmektedir. Uzun soluklu yatırımlarda bulunan firma büyüme odaklı çalışmalarını İstanbul’da bulunan Astoria AVM Kempinski Residences’daki merkez ofisinde yürütmektedir.

Hizmet verdiği her alanda en iyisini sunmayı ve kesintisiz müşteri memnuniyetini misyon edinen RMA Group, insan odaklı çalışma prensibiyle yaşamı kolaylaştıracak çalışmalara imza atmaktadır. RMA Group, hizmette üst düzey kalite sunarak, en çok tercih edilen şirketler arasında yer almayı vizyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Arium Residence

Arium Residence

Arium Residence projesi RMA Group ve Nal Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en nezih bölgelerinden Kemerburgaz'da hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Arium Residence Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Arium Residence Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Arium Residence projesi Eyüp'ün en nezih bölgesi Kemerburgaz'da RMA Group ve Nal Yapı tarafından inşa ediliyor. İşte Arium Residence fiyat listesi ve teslim tarihi bilgileri...

Destek İçin Tıklayın
yukarı