Ev almanın en avantajlı yolu...

Omran İnşaat

ÜSKÜDAR / İSTANBUL
0 216 499 21 90

Omran İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Omran İnşaat

Omran inşaat, altyapı - üstyapı, enerji, madencilik ve arıtma sektöründe faaliyetlerine başlayan firma çeşitli ülkelerde birçok projeye imza atmış bir şirkettir. Başarılı ve etkin çalışma prensiplerinin yanı sıra tecrübe, şirketi inşaat sektöründe seçkin ve güvenilir imaj ve markaları arasına sokmuştur. 

Özellikle son yıllarda kentsel dönüşüm, lüks konut üretim  ve otel projeleri üzerine yoğunlaşmak için, 2014 yılı itibariyle Omran İnşaat A.Ş. hedef çalışma alanları arasına taahhüt projelerini de bünyesine ekleyen firma, gelecek dönemlerde de  kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe lider olmayı amaçlayan vizyon ile çalışma alanlarını planlı ve başarılı şekilde geliştirmeyi hedeflemektedir. 

Omran İnşaat, Omran HOLDING’in  grup firmalarından olup, kentsel dönüşüm ve lüks konut üretimi ve otel projeleri üzerine yoğunlaşmak için, 2014 yılında Türkiye’de hayatına başlamıştır. Omran İnşaat, OMRAN HOLDİNG’in uluslararası projelerdeki profesyonel yaklaşımı ile Türkiye de inşaat sektörüne adını yazmayı vizyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Kasr-ı Ala Çengelköy

Kasr-ı Ala Çengelköy

İstanbul'un Çengelköy bölgesinde hayata geçirilen Kasr-ı Ala projesi Omran Holding imzası taşıyor.

FirmadanHaberler

Çengelköy'ün Lüks Yaşam Projesi Kasr-ı Âlâ Satışa Çıktı

Çengelköy'ün Lüks Yaşam Projesi Kasr-ı Âlâ Satışa Çıktı

Omran Holding, ilk büyük konut projesini İstanbul'un en gözde semtlerinden Çengelköy'de hayata geçiriyor Aile yaşamına uygun olarak planlanan lüks yaşam projesi 'Kasr-ı Âlâ'nın, 2019 yılı ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Omran İnşaat “Kasr-ı” Markasıyla Yeni Projeler Yapacak

Omran İnşaat “Kasr-ı” Markasıyla Yeni Projeler Yapacak

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding, ilk büyük konut projesi olan Kasr-ı Âlâ projesini  İstanbul'un gözde semtlerinden Çengelköy'de hayata geçiriyor. Omran İnşaat, boğaz manzarasına sahip olacak diğer projelerini de Kasr-ı markası ile hayata geçirecek.

Salih Yeşilyurt:

Salih Yeşilyurt: "Tüm Projelerimiz Boğaz Manzaralı Olacak"

Omran İnşaat tarafından inşa edilecek olan lüks konut projesi Kasr-ı Âlâ, Çengelköy'ün merkezinde 6 bin metrekare alan üzerinde hayat buluyor. Omran Holding Satış ve Pazarlama Müdürü Salih Yeşilyurt, Çengelköy’de yükselen Kasr-ı Âlâ projesinin detaylarını ve Omran Holding’in gelecek projelerine dair ayrıntıları projedefirsat.com ile paylaştı.

Destek İçin Tıklayın
yukarı