Ev almanın en avantajlı yolu...

Oğuzata İnşaat

ÇANKAYA / ANKARA
0312 225 41 26

Oğuzata İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Oğuzata İnşaat

Oğuzata İnşaat Mimarlık, merkezi Ankara’da olan ve sektörde başarılı projelere imza atmış bir firmadır. Profesyonel ve alanında uzman tasarım ve uygulama ekibi ile kaliteli yaşam alanları yaratmayı misyonu olarak gören Oğuzata İnşaat hem yurt içi hem de yurt dışında çalışmaktadır. Çağdaş projeler üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ihmal etmeyen Oğuzata İnşaat, doğru adımlar atarak adını geleceğe yazdırmak istemektedir.

2008 yılından itibaren Türkmenistan başta olmak üzere yurt dışı ticari faaliyetlerine de başlayan Oğuzata İnşaat, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile hareket ederek günümüzün ihtiyaçlarına en iyi cevabı verecek yapılar ortaya koyma gayreti içindedir.

Mimariye ve tasarıma farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Oğuzata İnşaat, kaliteli, özgün ve çağdaş tasarım kaygısıyla, her projesinde işlevselliği esas alarak projelerinin tüm süreçlerinde sürekli gelişmeyi hedeflemektedir. 21. yüzyılın gelişmelerini yakından takip ederek, güvenilir firma imajını sürdürmeyi amaçlayan Oğuzata İnşaat, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda esnek bir anlayışı ilke edinerek, bu doğrultuda müşteri memnuniyetini sağlamayı kalite politikası olarak görmektedir.

Firmanın Projeleri

Ankara'da Yeni Bir Nefes

Ankara'da Yeni Bir Nefes

1071 Ankara projesi lokasyon itibariyle Ankara’nın gözde yatırım bölgelerinden Çukurambar sınırlarında yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı