Ev almanın en avantajlı yolu...

Nata Holding

SİNCAN / ANKARA
444 8776

Nata Holding Temsilcisi Sizi Arasın

Nata Holding

Nata Holding, beton boru ve prefabrike imalatlar, enerji, inşaat, madencilik, proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, yurt dışı müteahhitlik hizmetleri ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

1995 yılında grup şirketler halini alan Nata Holding, hayata geçirdiği tüm projelerinde toplam kalite yaklaşımını benimsemiştir. Bu kapsamda iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir yapı olmak amacıyla çalışmalarını yürütmektedir. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Nata Holding yurt içi ve yurt dışı yatırımlarla farklı projeler gerçekleştirmiştir.

Nata Holding, kurumsal ilke ve değerlerine bağlı, dürüstlükten asla ödün vermeyen, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, iş ahlakının gereklerine uyan, etik değerleri önemseyen, çalışanlarının, tedarikçilerinin, iş ortaklarının çıkarlarını gözeten, yeniliğe, değişime ve gelişime açık, iş birliği içerisinde ve çözüm odaklı çalışan bir firmadır.

Firmanın Projeleri

Nata İncek Konutları

Nata İncek Konutları

Nata İncek Konutları Ankara'nın gelişen bölgesi Gölbaşı İncek'te Nata Holding imzasıyla hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı