Ev almanın en avantajlı yolu...

Mist İnşaat

ÜSKÜDAR / İSTANBUL
+90 216 650 83 11

Mist İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Mist İnşaat

Mist İnşaat, Ekşioğlu ailesinin üyeleri olan İmdat Ekşi ve Muhammed Ali Ekşi tarafından kurulan bir firmadır. Mist İnşaat, yeni kentleşme ve kentsel dönüşüm alanında ülkenin inşaat sektörüne yeni bir soluk ve kalite kazandırmak adına çalışmalar yürütüyor.

Mist İnşaat, geleneğinden aldığı tecrübeyi günümüzün trend ve teknolojisiyle birleştirerek iz bırakan yapılar ortaya koyuyor. İnsana ve doğaya saygılı projeler üretmeyi kendisine ilke olarak benimseyen Mist İnşaat, kentsel dönüşüme yeni bir soluk kazandırmak için çalışıyor.

Mist İnşaat, yaptığı ve yapacağı her projede hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Mist İnşaat, ülke insanının yaşam standartlarını yükseltirken sektöre de yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Firmanın Projeleri

İstanbul'un Göz Bebeği

İstanbul'un Göz Bebeği

Optimist Residence projesi, Mist İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

"Sektördeki Korkunun Aşılması Lazım"

Optimist Residence projesinin Satış Direktörü Adnan Alper, inşaat sektörüne dair değerlendirmelerini projedefirsat.com ile paylaştı.

Yeni Nesil Konut Anlayışı: Optimist Residence

Yeni Nesil Konut Anlayışı: Optimist Residence

“Her adımda maksimum fayda” anlayışıyla hayata geçirilen Optimist Residence projesi İstanbul’un göbeğinde yeni nesil bir yaşam sunuyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı