Ev almanın en avantajlı yolu...

Mimarin Yapı

KONAK / İZMİR
0232 446 0 405

Mimarin Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Mimarin Yapı

Mimarin Yapı, özellikle İzmir ve Çeşme'de özgün projeler hayata geçiren gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Tasarım ve üretim alanında her türlü yeniliği takip eden şirket, bu yenilikleri müşterilerinin kişisel beklentilerine göre de şekillendirmektedir. Mi'Marin Yapı, kurulduğu günden bugüne İzmir’in önde gelen inşaat markalarının arasında yerin alırken, ortakları ve müşterilerinin de desteğiyle alanının en iyisi olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Mi'Marin Yapı 42 yıldır inşaat sektöründeki birikimi, deneyimli ekibi, teknolojinin sağladığı yenilikler, sektörde 3. kuşakla çalışmanın getirmiş olduğu farklı bakış açısı, yeni vizyon ve hedeflerin projelerine yansıtmaktadır. 

Teknolojinin getirdiği yenilik, geçmişten biriktirdiklerimiz ve geleceğin vizyonuyla bütünleşmiş yapımızla, mükemmeli arayış yolculuğumuzda sürekli daha iyisi için çalışmak, gayrimenkul sektöründe bugüne ve geleceğe imza atacak projeler üretmeyi misyon edinen Mi'Marin Yapı, mükemmeliyetçi, öncü, farkında, araştırmacı ve yenilikçi yapımızla, bulunduğu bölgeye değer katan,  kullanım ve yatarım değeri yüksek modern projeler üreterek ülkemiz gayrimenkul sektöründe güvenli markalar arasında yer almayı da vizyon olarak belirlemiştir.

2008 yılında güç birliği olarak kurulan Mi'Marin Yapı, İzmir’in marka değeri yüksek inşaat firmalarından Mahir & Ekin Vural İnşaat, Sungur İnşaat ve Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Norm Holding’in ortaklığından meydana gelmektedir.
 

Firmanın Projeleri

Çeşme'ye Bir de Ayayorgi'den Bakın

Çeşme'ye Bir de Ayayorgi'den Bakın

Mi Marin Ayayorgi projesi İzmir’in altın değerindeki bölgelerinden Çeşme-Ayayorgi mevkiinde hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı