Ev almanın en avantajlı yolu...
0 212 864 29 54

Mefa İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Mefa İnşaat

Mefa İnşaat 1998 yılından bugüne konut sektöründe adından söz ettiren bir gayrimenkul şirketidir. Mimar Mehmet Nişli, Mimar Fatma Nişli ve Makina Mühendisi & İktisatçı Muhammet Nişli’nin katılımlarıyla, kurumsallaşmayı hedefleyen bir aile şirketi olarak kurulan Mefa İnşaat, bu yönde adımlar atmışlardır.

Kurucularının, başta yerel daha sonra uluslararası platformlarda kendini kanıtlamış ve saygınlığı olan kurumlardaki iş deneyimlerine dayanarak oluşturdukları şirket, aradan geçen 20 yılda güvene dayalı kurumlaşma yolunda önemli faaliyetlerde bulunmuşlardır.

Mefa İnşaat en kısa sürede, yüksek kalitede, en uygun fiyatlarda konut ve işyeri üretme stratejisini vizyon olarak belirlerken, bugüne dek yaptıkları inşaatları da insanın çağdaş gereksinimlerine uygun projelendirmişlerdir.

Her projeyi yeni bir heyecan olarak gören Mefa İnşaat, ürettikleri büyük olsun küçük olsun her projeyi doğa ve insan odaklı hayata geçirmeyi de misyon edinen bir şirkettir.

Firmanın Projeleri

Asmaaltı Konakları

Asmaaltı Konakları

Mefa İnşaat, İstanbul'un Trakya'ya bağlanan noktası Silivri'de Asmaaltı Konakları projesini hayata geçiriyor.

Firmadan HABERLER

Silivri'nin Yeni Yüzü; Asmaaltı Konakları

Silivri'nin Yeni Yüzü; Asmaaltı Konakları

Mefa İnşaat, İstanbul'un Trakya'ya bağlanan noktası Silivri'de Asmaaltı Konakları projesini 5 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı