Ev almanın en avantajlı yolu...

Lik Yapı

MUDANYA / BURSA
444 8 545

Lik Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Lik Yapı

Lik Yapı, hem inşa sürecinde hem de inşaatın tamamlanmasından sonra kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan firmadır. Yüksek kaliteli üretim ve satış sonrası sunduğu destek sayesinde Lik Yapı sektörde büyük ivme kazanmıştır.

Hayata geçirdiği her yeni projede kendisini daha da geliştiren Lik Yapı, ülke ekonomisine değer katmayı amaçlar. Çağın gerekliliklerini tüm projelerinde yerine getiren firma, insan merkezli üretim ve ihtiyaçların karşılanması ilkesini benimsemiştir. Lik Yapı, kurumsal yapısının gücü sayesinde her zaman hızlı, etkin ve akılcı çözümler ortaya koymaktadır. Firma ayrıca en iyi sonuca ulaşmak için her türlü teknoloji, bilgi ve bilimsel yaklaşımı benimser.

Projelerinde bulunan müşterilerini en iyi şekilde memnun ederek onlarla aile gibi ilişkiler kurmayı kendisine misyon olarak edinen Lik Yapı, kurumsal olarak da şeffaf ve müşteri odaklıdır. Hayata geçirdiği projelerin bulunduğu lokasyona değer katmasını ve bölgeyi kalkındırmasını amaçlayan Lik Yapı, yaşam alanları oluştururken çevresel faktörleri de gözardı etmemektedir. 

Firmanın Projeleri

Bursa'da Ayrıcalıklı Yaşam

Bursa'da Ayrıcalıklı Yaşam

Beştepe Konakları, Bursa Mudanya Altıntaş köyü yolu üzerinde, çift cephe deniz gören bir lokasyon üzerinde hayata geçiyor.

Seyirtepe Konakları'nda Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Seyirtepe Konakları'nda Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Seyirtepe Konakları'nda Projede Fırsat müşterilerine özel %40 peşin, kalanı 30 ay vade farksız taksit avantajıyla evinizi hemen alın kampanya fırsatlarından hemen faydalanın

Halitpaşa Konakları

Halitpaşa Konakları

Halitpaşa Konakları projesi Lik Yapı imzasıyla Bursa’nın merkezi bölgeleri arasında bulunan Mudanya ilçesi sınırlarında yükseliyor.

Burgazpark Evleri 3. Etap

Burgazpark Evleri 3. Etap

Burgazpark Evleri 3. Etap projesi Lik Yapı tarafından Bursa’nın değerli bölgelerinden Mudanya sınırlarında yükseliyor.

Likoğlu Residence

Likoğlu Residence

Likoğlu Residence projesi Lik Yapı tarafından Bursa’nın Mudanya-Güzelyalı bölgesinde hayata geçirildi.

Seyr-ü Sefa Evleri 2

Seyr-ü Sefa Evleri 2

Seyr-ü Sefa Evleri 2 projesi Bursa’nın Mudanya bölgesinde Lik Yapı tarafından hayata geçiriyor.

Bursa'da Yılın Son Fırsatı

Bursa'da Yılın Son Fırsatı

Likoğlu Plaza'da Projede Fırsat'a özel 2+1 daireler 299.000 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı