Ev almanın en avantajlı yolu...

Kütan Mühendislik

ŞİŞLİ / İSTANBUL
0212 347 52 52

Kütan Mühendislik Temsilcisi Sizi Arasın

Kütan Mühendislik

Kütan Mühendislik, inşaat yapı sektöründe gerçekleştirdiği güvenilir çalışmaları sayesinde kısa zamanda önemli başarılar yakaladı.

Kütan Mühendislik, sektöre girdiği 2000'li  yıllardan bu yana önemli bir çok projeye imza koymuştur. İstanbul şehir merkezinde özellikle; Gayrettepe, Etiler, Dikilitaş ve Şişli lokasyonlarında ağırlıklı olarak konut ve işyeri inşasına yönelen Kütan mühendislik, güvenli ve kaliteli inşa ettiği projeler sayesinde kısa zamanda haklı bir başarıya ulaştı.

Firma böylece, bölgenin en iddialı inşaat firması olma yolunda emin adımlarla yoluna devam etti. Geçmiş yıllarda İstanbul’daki çok sayıda projenin, kaba inşaat ve taahhüt işlerini de yapan firma sektörde edindiği tecrübeyi, son yıllarda konut inşasında kullanmaya başladı.

Kütan Mühendislik tarafından kaba inşaat ve taahhüt işleri yapılan projeler arasında; Maslak Mashat'tan 2 blok, Real İstanbul evleri 2 blok, Spin Tower, Hadımköy Toskana, Medipol Hastanesi Diş bölümü ve Otoparkı ile Turyap sergi salonu ve Otel'i yer almaktadır.

Firmanın Projeleri

Loca Şişli

Loca Şişli

Loca Şişli projesi Kütan Mühendislik tarafından İstanbul’un en merkezi aksları arasında yer alan Şişli ilçesi sınırlarında yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı