Ev almanın en avantajlı yolu...

KRG İnşaat

EYÜP / İSTANBUL
90 212 627 44 14

KRG İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

KRG İnşaat

KRG İnşaat ve Turizm A.Ş, gayrimenkul ile inşaat sektöründe köklü ve başarılı bir geçmişe sahip olan firmalardan biri durumunda.

KRG İnşaat'ın kuruluşuna dair ilk alışmaların temelleri 1972 yılına dayanıyor. İnsan hayatına yakışan modern ve yenilikçi konsepte sahip konutları hayata geçirme amacıyla Malatya'da kurulan KRG İnşaat, o günden bugüne Türkiye’nin her yerine hizmet sunuyor. KRG İnşaat, hayata geçirdiği bütün konut projelerinde öncelikle insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları oluşturma amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan KRG İnşaat; sahip olduğu grup şirketleri sayesinde yarım asırlık dönemde çok sayıda önemli projenin inşasını gerçekleştirdi. İnşaat firması özellikle hayata geçirdiği bütün projelerinde kalite, bilgi birikimi ve deneyimlerinden faydalanarak sürdürdüğü ticari faaliyetleri sayesinde, sektörünün başarılı ve aranan firmaları arasında yer almaktadır.

KRG İnşaat firması, tüm şirketler grubu olarak; tasarlanan yaşam projelerinde yüksek kaliteli yaşam alanları oluşturulması konusunda, kendi topluma karşı sorumlu hissetmekte ve hayata geçirdiği her projenin altına güvenle imza atıyor. Yatırımcılara yalnızca bir konut değil, kusursuz bir yaşam alanı oluşturma sorumluluğuyla hareket eden KRG İnşaat, yatırımcıların konutlarında huzur ve güven içinde yaşamalarının kendileri için en büyük kazanım olduğu görüşünde.

Firmanın Projeleri

Haliç Rezidans

Haliç Rezidans

KRG İnşaat imzasıyla Eyüp'te yükselen Haliç Rezidans projesi seçkin lokasyonda konforlu bir hayatın kapılarını aralıyor.

Firmadan HABERLER

Haliç Rezidans Fiyatları ve Teslim Tarihi

Haliç Rezidans Fiyatları ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Eyüp ilçesinde inşa edilen Haliç Rezidans projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı