Ev almanın en avantajlı yolu...

Juma İnşaat

SARIYER / İSTANBUL
0 212 277 47 27

Juma İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Juma İnşaat

Juma İnşaat, şehrin kalbinde yer alan butik ve prestijli projeler üreten gayrimenkul firmasıdır. Juma İnşaat detaylara verdiği önemle müşterilerine bugüne kadar alışmış olduğunun ötesinde bir yaşam kalitesi vaat etmektedir. Hayata geçirdiği yaşam alanlarında geleneksel daire konseptinin ötesine geçen Juma İnşaat, keyifle yaşanan, rahat ve huzur dolu, estetik zevkini ön plana çıkartan alanlar üretmektedir. 

Şirket misyon olarak bünyesinde bulunan profesyonellerin eşsiz tecrübe ve bilgilerinden yararlanarak iş ortaklarının da firma ile birlikte gelişmesini ve büyümesini sağlamayı misyon olarak belirlerken, sunduğu kreatif çözümler ve inovatif yaklaşımla da yeni yaşam alanları yaratarak şehir merkezinde en çok tercih edilen gayrimenkul geliştirme şirketi olmayı amaçlamaktadır.

Firmanın Projeleri

Juma Plus

Juma Plus

Juma İnşaat tarafından Sarıyer'de hayata geçirilen Juma Plus projesi Tarabya'da tertemiz bir havada sağlıklı yaşam fırsatı sunuyor.

Firmadan HABERLER

Juma Plus Fiyatları ve Teslim Tarihi

Juma Plus Fiyatları ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde hayata geçirilen Juma Plus projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı