Ev almanın en avantajlı yolu...

İzka İnşaat

GÖLBAŞI / ANKARA
0 312 442 62 33

İzka İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

İzka İnşaat

İzka İnşaat 1995 yılında inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş bir şirkettir. Kuruluşundan bugüne süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinen İzka İnşaat, sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmaya devam etmektedir. 

İzka İnşaat büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmanın kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeyi yaşama kazandırmıştır.

Yüklendiği işleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan İzka İnşaat, bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı dikkat çekmiştir.  İzka İnşaat, projelerinin tümünde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı ilke olarak belirlemiştir.

Firmanın Projeleri

Park Yaşam Santorini

Park Yaşam Santorini

Park Yaşam Santorini, İzka İnşaat imzasıyla İzmir'in değer kazanan semtlerinden Çiğli'de hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı