Ev almanın en avantajlı yolu...

Hava Kent Yapı Kooperatifi

ÇATALCA / İSTANBUL
0212 924 40 20

Hava Kent Yapı Kooperatifi Temsilcisi Sizi Arasın

Hava Kent Yapı Kooperatifi

Hava Kent Yapı Kooperatifi,  Hava Kent konut projesini hayata geçirmek üzere kurulan bir firmadır.

Gayrimenkul sektöründe dikkat çeken Hava Kent projesi, yeni havaalanı’na yakın konumda yer alıyor ve insan yaşamının keyifli bir hale getiren konforlu, lüks konutlardan oluşuyor.

Hava Kent Yapı Kooperatifi, bahse konu projenin hayata geçirilmesi ve  konut alıcılarına uygun koşullarda ödeme olanağının sağlanması  ve sektörel ticari faaliyetlerin temini için hayata geçirildi. Hava Kent konut projesini hayata geçiren Hava Kent Yapı Kooperatifi,  konut projesini yeni havaalanı civarında yer alan Eyüp - Akpınar bölgesinde inşa edecek.

Hava Kent Yapı Kooperatifi diğer inşaat firmalarından ayrı olarak, yatırımcı açısından uygun olan bütün avantajları bir arada yatırımcıların yararına sunma özelliğine sahip.  Ayrıcalıklı bir konumda yer alan Hava Kent projesini inşa eden için Hava Kent Yapı Kooperatifi, yatırımcıları ihtiyaç duyacağı bütün yaşam alanları ile uygun ödeme seçeneklerini de bünyesinde bulunduruyor.

Firmanın Projeleri

Hava Kent Akpınar

Hava Kent Akpınar

3. Havalimanı'nın yanı başında Hava Kent Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirilen Hava Kent Akpınar projesi, 38 bin metrekarelik alan üzerine inşa ediliyor.

FirmadanHaberler

Eyüp Konut ve Bölge Analizi

Eyüp Konut ve Bölge Analizi

İstanbul'un Eyüp ilçesine dair tüm detayları bulabileceğiniz Eyüp konut ve bölge analizini Projede Fırsat olarak sizler için derledik. Bu yazımızda Eyüp konut değerleri, Eyüp metrekare satış fiyatları, Eyüp kira fiyatları gibi çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hava Kent Projesinde 150 Bin TL'den Başlayan Fiyatlar!

Hava Kent Projesinde 150 Bin TL'den Başlayan Fiyatlar!

3. Havalimanı'nın yanı başında yükselen kooperatif projesi Hava Kent'te daireler 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, 7 kişilik kurucu üyenin önderliğinde Kasım 2016’da kuruldu. İlk etapta sadece havalimanı çalışanlarına yönelik bir proje iken gelen talepler sonrasında projedeki dairelerin sayısı arttırıldı.

Konuttan Öte Bir Yaşam Hava Kent Akpınar

Konuttan Öte Bir Yaşam Hava Kent Akpınar

3. Havalimanı'nın yanı başında Hava Kent Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirilen Hava Kent Akpınar projesi, 38 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor

Destek İçin Tıklayın
yukarı