Ev almanın en avantajlı yolu...
0 216 641 48 15

Has İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Has İnşaat

Has İnşaat sektörde fark yaratma ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. 

Has İnşaat ilkeleri gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktadır.

Firma tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalamaktadır. Müşterilerine olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamayı, ihtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmayı misyon olarak belirleyen Has İnşaat, tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancında olarak sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanmaktadır.

Firmanın Projeleri

Prestij ve Konfor Bir Arada

Prestij ve Konfor Bir Arada

Moonpark Taşdelen projesi, Has İnşaat, Etna İnşaat ve Albayrak Beton tarafından İstanbul Çekmeköy'de hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı