Ev almanın en avantajlı yolu...
(0212) 321 75 95

Gİ Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Gİ Yapı

Gİ Yapı, kurulduğu 2009 yılından bu yana kendini ‘Mutluluk İnşa Ediyoruz’’diye tanımlayan bir inşaat şirketi.

Gİ Yapı, şirket temel amaçlarının gerçekleşmesinde insan unsurunun belirleyiciliğine inanıyor ve bu anlamda şirket politikalarını önce insan odaklı olarak belirliyor.

İnşaat sektörde kazandığı tecrübeden hareketle Gİ Yapı, insan ve doğaya duyduğu saygı nedeniyle, ekolojik  dengeyi bozmadan dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturan yapılar insa ediyor. Gİ Yapı, inşaat sektöründe çevreye ve insana saygılı, çığır açan projelerle hayata mutluluk inşa edilebileceği görüşünde.

Gİ Yapı, kendi vizyonunu: “Gelecek“ fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projelerle mutluluk inşa etmek için çalışıyoruz’’ şeklinde vurguluyor. Sektörde insan ve çevre eksenli, çok güzel işler ve yapılar inşa edileceğine dikkat çeken firma, insan unsurunun bu konuda önemli bir belirleyici olduğuna vurgu yapıyor.

Firmanın Projeleri

Gi Yapı Nurtepe

Gi Yapı Nurtepe

İstanbul’un merkezi bölgelerinden Kağıthane sınırlarında yükselen Gi Yapı Nurtepe projesi, Nurtepe’nin Barış Sokak bölgesinde yer alıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı