Ev almanın en avantajlı yolu...
0 212 855 29 74

Gaye Elektrik Temsilcisi Sizi Arasın

Gaye Elektrik

Gaye Elektrik, elektrik taahhüt, proje mühendislik danışmanlık, inşaat ve müteahhitlik sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Gaye Elektrik İnşaat ve müteahhitlik faaliyetleri doğrultusunda konut ve yaşam alanları, iş merkezleri ve ticari alanlar, kamu ve sosyal yaşama dair alanlar ihtiyaçlar doğrultusunda sosyal yapılar taahhüt ederek bu tür yapıları hayata geçirmektedir.

Kentsel Dönüşüm yasası çerçevesinde kat karşılığı taahhüt hizmetleri sunan Gaye Elektrik İnşaat ve Müteahhitlik, devletin ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçları için gerekli yapılara çözüm üretmektedir. Şirket, ihalelere girerek veya doğrudan bu alanlardaki ihtiyaçlar için projelendirilen yapıları inşa etmektedir.

Tüm bu hizmetleri sunarken modern mimariyi ve son teknolojiyi kullanmakta ve en doğru, en kaliteli ve en sağlam yapıları inşa eden Gaye Elektrik, sağlıklı ve güvenilir hizmet verebilmek için öncelikle var olma anlayışını mükemmeliyete taşıma bununla beraber gelecekte yenilenebilir enerji konusunda profesyonel takım ruhu oluşturmayı misyon edinirken, sektörün önde gelen tercih edilen marka değeri olmayı vizyon edinmiştir.

 

 

Firmanın Projeleri

Blue Hill Gürpınar

Blue Hill Gürpınar

Gaye Elektrik imzasıyla Beylikdüzü'nün güzide semti Gürpınar'da hayata geçirilen Blue Hill Gürpınar projesi, 3250 m² parsel alan üzerinde yer alıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı