Ev almanın en avantajlı yolu...

Gasterm Mühendislik

ÇANKAYA / ANKARA
90 312 310 47 35 (pbx)

Gasterm Mühendislik Temsilcisi Sizi Arasın

Gasterm Mühendislik

Gasterm Mühendislik, ticari hayatına 1992 yılında başlamış ve bu süre içinde bir çok projeyi hayat geçirmiş bir firmadır.

Gasterm Mühendislik,1992 yılından başladığı ticari faaliyetlerine ileri teknoloji binalarına her türlü ısıtma, otomasyon, temiz ve pis su tesisatlarına ek olarak, soğutma, havalandırma, yangın söndürme, doğalgaz altyapı ve üstyapı konularında başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Firma, kurulduğun günden bu yana hayata geçirdiği çok sayıda projenin yanı sıra, yüklendiği taahhüt işlerini de gerçekleştirmiştir. Gasterm Mühendislik, ticari hayatı boyunca hep başarılı işler gerçekleştirmiştir. Firma, bunun temini için uzman ve deneyimli kadrosu büyük önem vermektedir.

Saha çalışmalarında özellikle, konusunda uzman ve tecrübeli mühendislerle çalışan firma, tecrübe ve yöntemlerle hızla gelişen dünyada rekabet gücünün korunmasına dair inancı ile çalışmalarını sürdürüyor.

Gasterm Mühendislik aynı zamanda, iş hayatında yakaladığı başarısı ve hizmet kalitesini: ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesi ve kurumsallaşma sürecine dair kalitesini ise ISO 9001:2008 standardına uygun hale getirmiştir.

Firmanın Projeleri

Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Royal İncek projesi, Gasterm Mühendislik imzasıyla Ankara İncek'te hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı