Ev almanın en avantajlı yolu...

Gamador İnşaat

KEÇİÖREN / ANKARA
0312 330 06 66

Gamador İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Gamador İnşaat

Gamador İnşaat çeyrek asırlık deneyimiyle sağlıklı ve özgün mimari anlayışla projeler üreten gayrimenkul şirketidir. Kendini sürekli geliştiren dinamik yapısıyla yaşam alanlarına estetik değerler katan yapılar hayata geçiren Gamador İnşaat, üstlenmiş olduğu projeleri kaliteden taviz vermeden hızla üreterek; güvenli, ihtiyaçların maksimum seviyede karşılandığı modern ve kullanışlı yaşam alanları ile Ankara’dan başlayarak Türkiye’ye yeni, özgün ve kaliteli yapılar kazandırmayı hedeflemektedir. 

Gamador İnşaat, mimari bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, en son çıkan inşaat teknolojileriyle başarılı projeler üretmeyi sürdürmektedir. 

Gamador İnşaat misyon olarak insana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, daha dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmak olarak belirlerken, faaliyet gösterdiği alanlarda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmayı vizyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Gamador Bulvar

Gamador Bulvar

Gamador Bulvar projesi başkent Ankara’da Ovakent mevkiinde Yozgat Bulvarı üzerinde hayata geçiriliyor.

Gamador Koru Evleri projesi Gamador İnşaat tarafından Ankara'nın yeni cazibe merkezi Keçiören Ovacık bölgesinde hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Gamador Bulvar Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Gamador Bulvar Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Gamador Bulvar projesi Gamador İnşaat tarafından Ankara’nın Keçiören bölgesinde Ovakent mevkiinde hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı