Ev almanın en avantajlı yolu...
0 (312) 438 38 94

Funda Grup Temsilcisi Sizi Arasın

Funda Grup

Bir aile şirketi olan Funda Grup Şirketleri’nin temeli 1956 yılında atılarak, şirket ticari faaliyetlerine başlamıştır. İnşaat ( alt ve üst yapı ), dış ticaret ( ithalat, ihracat, temsilcilikler), inşaat malzemeleri (seramik, vitrifiye, batarya, küvet, boya, pvc boru vs), üretim (ev tekstili, elyaf, keçe) alanlarında çalışmalarıyla ön plana çıkan firma, faaliyet alanlarını daha da genişletmektedir.

Funda Grup, ülke ekonomisine katkı ve daha çok istihdam yaratma amacıyla projelerine devam ederken 1975 yılından bu yana inşaat projelerine ağırlık vererek lüks konut, toplu konut, fabrika binaları, sulama kanalları, villa, iş merkez, alışveriş merkezi inşaatlarını üstlenmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar 250 bin metrekarelik kapalı inşaat işi gerçekleştiren Funda Grup, uzman teknik kadrosunda yer alan inşaat mühendisleri, makine mühendisleri ve mimarları ile teknik hizmet, zamanında iş teslimi gibi konularda disiplinli çalışması ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Funda Grup tarafından hayata geçirilen bazı projeleri Funda Beyazevler Sitesi, Meteoroloji’de bulunan Hatice Valide Cami, Gölbaşı Polat Villa Sitesi ve Antalya Kemer’de bulunan Funda Apart Oteli, Demir Han, Özkan İş Hanı, Şahlar İş Hanı, Çayyolu’nda bulunan Funda Sitesi, Ulus Rüzgarlı Sokak’ta bulunan Funda İş Hanı olarak sıralayabiliriz.

Firmanın Projeleri

Şehrin En Yeni Simgesi

Şehrin En Yeni Simgesi

Fundaroma projesi, Funda Grup tarafından Ankara Çankaya'da hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı