Ev almanın en avantajlı yolu...
0212 272 22 63

FerYapı Temsilcisi Sizi Arasın

FerYapı

FerYapı, daima yenilikçi, daima öncü, daima vizyoner yapısıyla, 2010 yılında çıktığı sektörel yolculuğunda fark yaratma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

FerYapı, gayrimenkul sektöründe  2010 yılından bu yana inşa ettiği başarılı projelerle adından söz ettiren ayrıcalıklı bir firma. Sektörde yenilikçi modern yapıları hayata geçirmek kadar  güvenli ve konforlu yaşam alanları inşa etmeye önem veren FerYapı, sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurulu çalışma anlayışından ödün vermeden  bu çalışma hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Gayrimenkul sektöründe kendine has büyüme prensipleri çerçevesinde lider geliştirici firmalar arasında  konumlanan FerYapı,  uzman kadrosu, güçlü finansal yapısı, istikrarlı büyüme politikası, altyapısı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle biliniyor. Sektörde sağlam adımlarla  yol alan FerYapı, aynı zamanda KONUTDER, ULI (Urban Land Institue), GYODER, INDER gibi ulusal ve uluslararası sektör organizasyonlarında da etkin olarak yer alıyor.

Firma hayata geçirmiş olduğu ve değeri 2 milyar TL’ye yaklaşan 500 bin m²’lik inşaat alanına sahip yapı projeleri ile büyümeye devam ediyor. FerYapı  tarafından bugüne kadar hayata geçirilen projeler arasında; iTower, Mai Residence, Parima, İstWest, ve Premier Kampüs Ofis  yer alıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı