Ev almanın en avantajlı yolu...
0 212 238 70 51

Ert Plus Temsilcisi Sizi Arasın

Ert Plus

Ert Plus, 1943 yılından beri ticari hayatını sürdüren ve 27 yıldır yapı market işiyle uğraşan firmadır.

Ert Plus, faaliyet gösterdiği sektörlerde edindiği bilgi birikimiyle hem ülke insanına hem de ülke ekonomisine değer katmaktadır. Tüm çalışmalarında yenilikçi bakış açısı ve yaklaşımı benimseyen Ert Plus, sektörde trendleri belirleyen bir firma olmayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin beklenti ve arzularına azami derecede önem gösteren Ert Plus, müşterisine en iyisini sunmayı hedef olarak belirlemiştir.

Ert Plus, rekabetçi sektörde hizmet ve güvenilirlik ile tek olmayı, dünyaya yayılarak ihracatın önde gelen şirketlerinden birisi olmayı, sektörde saygın ve bilinen firma olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, sektörde yenilikçi ve trendleri belirleyen firma olmayı hedeflemektedir.

Firma ayrıca ülkemizi ticaret yönünden kalkındırmayı, güvenilir, sağlam ve yenilikçi bir politika ile müşteri memnuniyetini kazanmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Firmanın Projeleri

Ert Plus Topkapı

Ert Plus Topkapı

Ert Plus Topkapı, İstanbul Topkapı'da ERT Plus imzası ile hayata geçiriliyor. Şehrin merkezinde inşa edilen proje İstanbul'a yeni bir çerçeveden bakmanızı sağlıyor.

Firmadan HABERLER

Fatih Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Fatih Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

İstanbul'un Fatih ilçesine dair tüm detayları bulabileceğiniz Fatih emlak endeksi konut ve bölge analizini Projede Fırsat olarak sizler için derledik. Bu yazımızda Fatih konut değerleri, Fatih metrekare satış fiyatları, Fatih kira fiyatları gibi çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı