Ev almanın en avantajlı yolu...

Ersezgin İnşaat

KARŞIYAKA / İZMİR
0 232 381 45 11

Ersezgin İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Ersezgin İnşaat

Temelleri 1980 yılında atılan Ersezgin İnşaat, kuruluğu günden bu yana, 40 yıldan fazla bir süre içerisinde birbirinden başarılı projeler üreterek sektörde adını duyurmuştur. Hayata geçirdiği projeler arasında 5 bin adet konut, 300 adet işyeri ve dükkan birimi, üniversite, lise gibi eğitim binaları, atölye binaları, fabrika binaları yer almaktadır.

Başladığı projeleri anahtar teslim olarak bitiren, bu anlamda güvenilir yapıların kalite simgesi haline gelen Ersezgin İnşaat, son teknolojiden faydalandığı inşaatlarında çevre sağlığı ve iş güvenliğine de hassasiyetle yaklaşarak büyük önem vermektedir.

Çalışma azmi ve dinamik yapısı ile sektörde adını duyuran Ersezgin İnşaat, fonksiyonelliği ve güvenliği ön planda tutarken aynı zamanda estetik ve kaliteli yapılan inşa etmeyi misyonu olarak görmektedir.
 

Firmanın Projeleri

Ege Nova Suite

Ege Nova Suite

İzmir Çiğli'de 3 bin 118 metrekare arsa üzerine inşa edilen Ege Nova Suite, Ersezgin İnşaat imzası taşıyor.

FirmadanHaberler

Ege Nova Suite Projesi ve Fiyat Listesi

Ege Nova Suite Projesi ve Fiyat Listesi

İzmir Çiğli'de Ersezgin İnşaat imzası ile hayata geçirilen Ege Nova Suite'te daireler 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede daire teslimlerinin Aralık 2018'de yapılması planlanıyor.

Ege Yapı, Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyasını Destekliyor!

Ege Yapı, Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyasını Destekliyor!

Ege Yapı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın öncülüğünde başlayan “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına Batışehir, Cer İstanbul ve Kordon İstanbul projeleri katılıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı