Ev almanın en avantajlı yolu...

Enel İnşaat İstanbul

BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
0212 234 73 77

Enel İnşaat İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın

Enel İnşaat İstanbul

Enel İnşaat, ticari faaliyetlerine Enel İnşaat Pazarlama Ve Ticaret Limited Şirketi ticari adıyla başladı. Enel İnşaat, uzun zaman önce 1994 yılında İnşaat Mühendisi Engin Elmacıgil  ve Özden Ilıca tarafından ortaklaşa kurulmuş ve geçen zaman içinde başarılı bir çok projeyi hayata geçirmiştir.

Firma, çevreye saygılı ve sürdürülebilir bir yaşam felsefesiyle doğanın sadeliğini modern mimariyle buluşturan bir çok özel projeyi hayata geçirmiştir. Enel İnşaat, inşa ettiği bütün yapılarında doğaya olan duyarlılığını ortaya koymuştur. Firma, kurulduğu günden bu yana sektörel deneyimleri kapsamında şehir planlama, mimari tasarım ve peyzaj mimarisi konusunda uluslararası bilgi ve deneyim ulaşmıştır.

Enel İnşaat özellikle, endüstriyel yapılardan iş merkezi ve konut projelerine, kamu hizmet binalarından alt yapı ve çevre düzenlemelerine kadar şehir ve üretim hayatının her noktasında,  alanında uzman teknik kadrosu ve kaliteli çözüm önerileri ve müşteri memnuniyetine gösterdiği özenle büyümeye ve bu hassasiyetlerle ticari faaliyetlerine devam ediyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı