Ev almanın en avantajlı yolu...
Ender İnşaat
konumMAMAK / ANKARA
telefon0 312 284 31 00
Ender İnşaat
Temsilcisi Sizi Arasın
Ender İnşaat kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Ender İnşaat

Ender İnşaat 1995 yılından bugüne kadar Türkiye’de birçok projeye imza atmış gayrimenkul şirketidir. Sanayi yapıları, alışveriş merkezleri, ofis ve iş merkezleri, eğitim ve yurt binaları, hastaneler, oteller, dini yapılar ve konutlar üreten Ender İnşaat, başta inşaat sektörü, mobilya sektörü, erkek giyim, spor giyim, alışveriş merkezi işletmeciliği gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Yön Grup çatısı altında faaliyet göstermektedir.

İdari ve teknik kadrosunun uzmanlığına eklenen teknik üstünlüğü ile Ender İnşaat, kusursuz proje yönetimi ve yüksek işçilik kalitesi, sektörün en itibarlı firmaları arasında ilk sıralara yerleşmelerini sağlarken, kaliteli, ekonomik ve hızlı yapılar üretmeyi felsefe olarak benimseyerek, başarılarını emsalsiz kalıcı kılmayı hedeflemektedir. 

Kıbrıs İnşaat ile birlikte hayata geçirdikleri İnciyaka Ankara Konut Projesi ile adından söz ettiren Ender İnşaat,  ülke ekonomisine katkı sağlamayı da vizyon olarak belirlemiş bir şirkettir.

Ender İnşaat İnciyaka Projesi

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat iş ortaklığıyla Ankara'nın değerlenen bölgesi Mamak'da yükselen İnciyaka projesi, büyüklükleri 163 ila 180 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş geniş ve ferah 276 konuttan meydana geliyor. Projede 15 bin metrekarelik peyzaj alanı ve 23 ticari ünitesi yer alıyor.

Canlı Destek
yukarı