Ev almanın en avantajlı yolu...
(256) 813 62 50

Ekizler İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Ekizler İnşaat

1970 yılında temelleri atılan Ekizler İnşaat 1982 yılında hedeflerini geliştirerek Aydın’ın Didim ilçesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Didim’in inşaat firmaları arasında fark yaratacak bir vizyonla hareket eden Ekizler İnşaat, hayata geçirdiği projelerle bugün bölgede adından söz ettiren firmalar arasında yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetini en değerli ilkesi olarak benimseyen Ekizler İnşaat, projelendirme, mimarlık hizmetleri, dekorasyon, tasarım, tadilat, proje danışmanlığı ve 3d modelleme konusunda çalışan geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Uzman teknik personel ve mimarları ile üst düzey projeler hayata geçiren Ekizler İnşaat insana ve doğaya saygılı projeleri, modern yaşamın gereksinimlerine uygun olarak tasarlamayı misyonu olarak görmektedir. Firma aynı zamanda güvenilir konutlar üreterek kaliteli yaşam ilkesini gerçekleştirmeyi de vizyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Portekiz Kurtköy

Portekiz Kurtköy

Ekizler İnşaat imzasıyla Kurtköy'de Akdeniz esintisi oluşturan Portekiz Kurtköy projesi yeşille iç içe bir hayat sunuyor.

FirmadanHaberler

Portekiz Kurtköy Fiyatları ve Teslim Tarihi

Portekiz Kurtköy Fiyatları ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Pendik ilçesinde Ekizler İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Portekiz Kurtköy projesi nerede, Portekiz Kurtköy teslim tarihi, Portekiz Kurtköy fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı