Ev almanın en avantajlı yolu...

Ekcan Group

İZMİT / KOCAELİ
0262 311 70 21

Ekcan Group Temsilcisi Sizi Arasın

Ekcan Group

Kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Ekcan Şirketler Grubu 1975 yılında ticari hayatına başlamıştır. 1975 yılında kurulan şirket çalışmalarına, İstanbul ve Kocaeli’nde başlattıkları Yap-Sat işleri ile başlamıştır.

Birçok ilde Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait alt yapı ve üst yapı taahhütleri yaparak, anahtar teslim tesis inşa eden Ekcan Group, sektöründe lider firmalar arasına girmiştir. Faaliyet gösterdiği alanlara turizm, otomotiv, akaryakıt, sigorta sektörlerini de katan Ekcan İnşaat, 1985 yılından sonra İstanbul, Kocaeli, Edirne, Zonguldak, Kastamonu, Muğla başta olmak üzere büyük çaplı projeler hayata geçirmiştir.

Firmanın Projeleri

Alemdağ’da yeni bir Mod!

Alemdağ’da yeni bir Mod!

MOD Alemdağ, hem doğanın içerisindeki güzelliği hem de ulaşım ağlarına yakınlığıyla göz deolduruyor. Metro yanıbaşında, tem 5 dk.

Hayatınızın Yeni Mod'u...

Hayatınızın Yeni Mod'u...

Mod Çekmeköy projesi Ekcan Group tarafından İstanbul’un gözde yatırım ve yerleşim bölgelerinden Çekmeköy sınırlarında hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ satışa çıktı

MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ satışa çıktı

MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ projeleri, Ekcan Şirketler Grubu imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de inşaa ediliyor. Çekmeköy konut projeleri arasında dikkat çeken MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ projeleri satışa sunuldu. MOD Çekmeköy ve MOD Alemdağ projeleri 2018 yılı Aralık ayında teslim edilecek.

Destek İçin Tıklayın
yukarı