Ev almanın en avantajlı yolu...
0 212 321 25 25

Econ İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Econ İnşaat

Econ İnşaat Borhan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Borhan tarafından kurulmuş bir gayrimenkul firmasıdır. İstanbul’un farklı bölgelerinde birçok konut projesine imza atan Econ İnşaat, sektörde hızlı ve istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümektedir.

Toplumsal sorumlulukların bilincinde, ülke mimarisine katkıda bulunarak, güvenli yaşam alanları inşa eden bir şirket olarak aşağıdaki kalite politikasını benimseyen Econ İnşaat, Türkiye’deki yaşam kalitesini yükselterek, daha kârlı ve sürdürülebilir yatırımların yönlendirilmesi, doğru yer seçimi ve tasarımla yeni kentsel mekânlar üretilmesi, şehrin gelişimine katkıda bulunulması gibi konulara odaklanmıştır.

Kârlılığı yüksek ve merkezi konumlarda bulunan projelere ağırlık veren Econ İnşaat, en üst seviyede güvenlik, kalite ve çevre standartları performansı ile altyapı ve üstyapı inşaat projeleri hayata geçirmeye devam edecektir. 

Econ İnşaat doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket ederken, bulunduğu her ortama modern ve yalın bir hava katan, birçok özel proje de adından söz ettiren Ünlü ve Başarılı Mimar Eren Talu ile birlikte fark yaratacak yeni projelerle daha yükseklere ulaşmayı planlamaktadır.

Firmanın Projeleri

Econ Garden

Econ Garden

Econ Garden projesi İstanbul’daki birçok prestijli konut projesine ev sahipliği yapan Kağıthane ilçesi sınırlarında hayata geçiriliyor.

Firmadan HABERLER

Econ Garden Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Econ Garden Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Econ Garden projesi İstanbul’un oturum ve yatırımda en çok tercih edilen bölgelerinden Kağıthane sınırlarında yükseliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı