Ev almanın en avantajlı yolu...

Dörtbey İnşaat

ETİMESGUT / ANKARA
0 (312) 226 11 77

Dörtbey İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Dörtbey İnşaat

Ankara merkezli bir inşaat firması olan Dörtbey İnşaat, 2007 yılında kurularak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Çok yönlü bir yatırım ve uygulama politikası uygulayan Dörtbey İnşaat, 11 yıldır yer aldığı sektörde adından söz ettiren başarılara imza atmıştır.  Herkese için hayalindeki yaşamı sunacak üstün nitelikli, projeler hayata geçiren Dörtbey İnşaat, müşterilerinin beğenilerini ve beklentilerini kusursuz bir biçimde yerine getirecek fonksiyonlarda projeler üretmeyi birincil hedefi olarak görmektedir. 

Ankara’nın değerine değer katacak projelere yaşam verme amacıyla yola çıkan Dörtbey İnşaat, durmadan, yorulmadan, itinayla, kurulduğu günden bu zamana kadar yüksek standartlı projelere imza atmayı sürdürmüştür. Son teknolojik sistemlerle donatılmış, huzur ve konforun yeni adresi olacak projelerinde uzman mühendis ve teknik kadrosu, satın alma bölümü ve ödünsüz kalite anlayışıyla hareket ederek kalite anlayışına yeniden şekil vermiştir.

Projelerinde modern çizgilerin ışığında hareket eden Dörtbey İnşaat, inşaat sektöründe yeni bir model olacak anlayışıyla örnek şirketler arasında yerini almıştır. Tasarımları ile sektörde fark yaratan firma, Ankara’nın Eryaman bölgesinde inşa ettiği Meydan Eryaman projesi ile de bu anlamda farkını ortaya koyarak, yaşamın odak noktasındaki eserlerine bir yenisini daha eklemiştir. Faaliyetlerini Ankara’da sürdüren Dörtbey İnşaat’ın açık adresi Bağlıca Bulvarı No:81 Etimesgut, Ankara olarak belirtilmektedir.

Firmanın Projeleri

Meydan Eryaman

Meydan Eryaman

Meydan Eryaman projesi Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat imzası ile Eryaman'da hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı