Ev almanın en avantajlı yolu...
0 212 670 28 98

DLN İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

DLN İnşaat

DLN İnşaat bir Delen Orman Ürünleri iştiraki olarak 30 yılı aşkın ticari tecrübesi ile beraber 211 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Gayrimenkul sektöre girdiği günden bugüne gerek konut gerek ticari yapılar alanında nitelikli projelere imza atan DLN İnşaat, tecrübeli, sektörü iyi bilen, dinamik kadrosu ve teknik ekibi ile kalite, saygı, dürüstlüğü ilke edinmiş ve bu anlayışla vizyon ve stratejisini şekillendirmiştir.

DLN İnşaat, kalite politikası olarak dürüstlük, kalite ve disiplinin yanı sıra tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olma, sektöre ait, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulama, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltme olarak belirlemiştir. 

Şirket başta çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınmasına ve refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmayı vizyon, öncelikle çevreye duyarlı, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmayı da misyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri

Haliç 1453

Haliç 1453

Aksoy İnşaat ve DLN İnşaat ortaklığıyla Eyüp'te inşa edilen Haliç 1453 projesi tarihi yarımadanın en seçkin lokasyonunda yaşama fırsatı sunuyor.

FirmadanHaberler

Haliç 1453 Fiyatları ve Teslim Tarihi

Haliç 1453 Fiyatları ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Eyüp ilçesinde hayata geçen Haliç 1453 projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı