Ev almanın en avantajlı yolu...

Denge Yapı Mimarlık

KADIKÖY / İSTANBUL
444 3 816

Denge Yapı Mimarlık Temsilcisi Sizi Arasın

Denge Yapı Mimarlık

Denge Yapı Mimarlık, yüksek mimar Mehmet Vural tarafından, 1991 yılında İstanbul'da kurulan bir firmadır.

Denge Yapı Mimarlık, kurulduğu 1991 yıldan bu yana, sektöre kazandırdığı her projesinde kaliteli yapı güvenliğini konforla buluşturdu. Firma genel anlamıyla; geçmişini arşivleyen, günü sistem ile yaşatan ve geleceğini de planlayan bir bakış açısı ile kurulmuş ve ticari sektörel faaliyetlerine bu kapsamda devam etmektedir.

Denge Yapı Mimarlık, ticari hayatına başladığı 1991 yılında çalışmalarına öncelikle M Mimarlık olarak devam etmiş daha sonra ise, 1997 yılında Denge Yapı Mimarlık ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi adı ile çalışmalarına bugüne kadar devam etmiştir. Başarılı mimarlık çalışmaları ile bilinen Denge Yapı Mimarlık, sektöre girdiği ilk günden bu yana aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdürmüştür.

Gayrimenkul alanındaki her türlü sektörel gelişmeyi yakından takip eden Denge Yapı Mimarlık, inşa ettiği yapı ve projelerde gelişen dünya standartlarına uygun olan süreçleri hayata geçirmeye özen göstermiştir. Denge Yapı Mimarlık; değişen sektörel parametrelere ve ihtiyaçlara ayak uydurabilmek amacıyla, bilinçli ve çok çalışma ile yenilikçi, çevreye duyarlı yapılar inşa etme gerektiği görüşünde.

Denge Yapı Mimarlık firması çalışma prensiplerini: alanında yenilikçi adımlar atmaktan çekinmeyen, sürekli yüksek standartları hedefleyen ve insana değer kazandıran anlayışı kendisine ilke olarak benimsemiştir.

Destek İçin Tıklayın
yukarı