Ev almanın en avantajlı yolu...
90 216 527 77 91

Demkay Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Demkay Yapı

İnşaat sektöründe adından söz ettiren başarılı projelere imza atan Demkay Yapı, İstanbul merkezli bir inşaat firmasıdır. 25 yıllık inşaat ve gayrimenkul tecrübesine sahip olan Demkay Yapı, 2011 yılında yenilikçi ve modern yapılar inşa etme amacıyla kurularak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Yenilenen yüzü ve disiplinli çalışma prensibiyle daha iyi hizmet verebilmeyi misyon edinen firma hayata artı değer katan yaşam alanları yaratmaya devam ediyor.

İstanbul'da bir çok estetik ve yaşamı kolaylaştıran projeler hayata geçiren Demkay Yapı kurulduğu günden beri çağdaş, yaşanılır, ekolojik ve ergonomik mimarinin öncülüğünde alanında öne çıkan projelere imza atmıştır. Hem yatırımcısına hem de oturumcusuna kazandıran Demkay Yapı, “Kentsel ve Yerinde Dönüşüm” projelerinde de çalışarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. 

İstanbul'a Şehr-i Deniz Kartal, Live Park ve Life Park projelerini kazandıran Demkay Yapı, yatırımcılarına değer katan yapılar ile konut sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Demkay Yapı’nın da içinde olduğu Demir Ailesi Group şirketleri içerisinde Özdicle İnşaat, MED Teknik Mimarlık, Yiğit Demir Yapı, Diyarkent Beton gibi firmalar yer almaktadır.

Firmanın Projeleri

Şehr-i Deniz

Şehr-i Deniz

Şehr-i Deniz projesi birçok markalı projenin yer aldığı Kartal’ın Yakacık bölgesinde hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı