Ev almanın en avantajlı yolu...

Dem Deniz İnşaat

BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL
0212 863 96 07

Dem Deniz İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Dem Deniz İnşaat

Sektördeki adını başarılı projeleriyle duyuran Dem Deniz İnşaat, İstanbul merkezli bir inşaat firmasıdır. Konut sahiplerinin yaşamına artı değer katacak projelere imza atan firma, disiplinli çalışma prensibi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejisi ile çağdaş teknolojinin kullanıldığı sağlam ve adını duyurmuş projeler üretmektedir. “İnşaat sektöründe işimiz 'beton, demir ve çimento'yla sınırlı değildir” sloganıyla proje üreten Dem Deniz İnşaat, çalışma felsefesini “Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, İstanbul'a insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktır” olarak tanımlıyor.

Türkiye'nin bir parçası olarak sadece sektörüne değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeyi kendine vizyon edinen Dem Deniz İnşaat, bu inançla çalışarak ve insanların huzurla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler hayata geçiriyor.

Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmeyi misyonu olarak gören firma yalnızca proje üretimi değil, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek tam kapsamlı bir hizmet anlayışı ile çalışyor.

Firmanın Projeleri

Deniz Konakları

Deniz Konakları

İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Deniz Konakları, Dem Deniz İnşaat imzası taşıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı