Ev almanın en avantajlı yolu...
444 36 22

Deira Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Deira Yapı

Deira Yapı, kurulduğu günden bugüne kadar insana ve çevreye duyarlı yapılar inşa ediyor. Müşteri memnuniyetine en üst düzeyde önem veren Deira Yapı, satışa kadar hizmet değil satıştan sonra da hizmet vermeye ve müşterisiyle ilişkilerini sürdürmeye devam ediyor.

Alanında uzman çalışan kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla güvenilir, sağlam ve konforlu yaşam alanları inşa eden Deira Yapı, tüm yapılarını deprem yönetmeliğine uygun şekilde hayata geçiriyor.

Deira Yapı tarafından hayata geçirilen her proje kendi bölgesine değer katmaktadır. Tamamlanan her konut projesi ilçenin yeni cazibe merkezi haline gelmektedir. 

Firmanın Projeleri

Keyifli Bir Yaşama Açılan Kapı

Keyifli Bir Yaşama Açılan Kapı

Diera Yapı tarafından hayata geçirilen Milpark Plus projesi, merkezi konumda huzurlu ve mutlu şekilde yaşamanın ayrıcalıklarını sunuyor.

FirmadanHaberler

Milpark Plus Projesi Tanıtım Filmi

Milpark Plus Projesi Tanıtım Filmi

Milpark Plus projesi, yatırımcısına sunduğu merkezi konum avantajıyla İstanbul'un istenilen herhangi bir noktasına kolaylıkla ulaşma imkanı sağlıyor.

Milpark Plus Projesi ve Fiyat Listesi

Milpark Plus Projesi ve Fiyat Listesi

Milpark Plus projesi Deira Yapı imzası ile Esenyurt'ta hayata geçirildi. Milpark Plus projesi ve fiyat listesi ile ilgili detayları haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı