Ev almanın en avantajlı yolu...
0 312 348 76 86

Daff Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Daff Yapı

Daff Yapı, yer aldığı gayrimenkul sektöründe, değer yaratarak büyüme prensibiyle ticari faaliyetlerine devam eden bir firmadır.

DAFF Yapı, yer aldığı inşaat sektöründe sağlam temeller üzerine inşa edilen mali yapısı, dinamik kurumsal ruhu ve deneyimli insan kaynağı sayesinde yarım asra yakın zamandır çok sayıda projeyi başarıyla hayata geçiriyor.

Firma dünyadaki sektörel trend ve gelişmeleri yakından takip ederek hayata geçirdiği yapılarda bunun yansımasını sunma prensibiyle hareket etmektedir.

Daff Yapı, inşaat alanında hayata geçirdiği  her işte, birinci sınıf kullanarak kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Ticari çalışmalarına başladığı ilk günden bu yana ülkesine, çalışanlarına, müşteri ve tedarikçilerine yönelik hep şeffaf ve sorumlu olma bilinciyle çalışmalarını sürdüren Daff Yapı, bu sayede sektörde ayrıcalıklı bir konuma gelmiştir.

Firma sektörde üstlenmiş olduğu projeleri zamanında teslim eden, ahlaki standartlar dâhilinde ticaret yapan yönüyle bilinmektedir. Öte yandan sektörel başarılarının yanı sıra, Daff Yapı, mümkün olduğunca sosyal yardım projelerine de kaynak yaratan ve bu konuda duyarlı davranan bir firmadır.

Firmanın Projeleri

Konfor Estetik Seçkinlik

Konfor Estetik Seçkinlik

Enda Konakları projesi, DAFF Yapı tarafından Ankara Gölbaşı'nda hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı