Ev almanın en avantajlı yolu...

Coşkun İnşaat

ÇORLU / TEKİRDAĞ
0281 651 22 44

Coşkun İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Coşkun İnşaat

Coşkun İnşaat,1993 yılında Coşkun Abanozoğlu tarafından kurulan bir aile şirketi olarak ticari hayataına devam etmektedir.

Firma, Coşkun İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. ticari unvanıyla başladığı ticari hayatına, Hüseyin ve Emine Abanozoğlu ortaklığında büyümesini sürdürüyor. Firma ilk olarak, 1993 yılında merhum Coşkun Abanozoğlu tarafından kurulmuş.

Coşkun İnşaat,1993 yılında başladığı ve ana faaliyet konuları arasında inşaat ve taahhüt işleri yer alan şirket, 2002 yılına kadar gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini başarıyla büyüterek sürdürmüştür.

Coşkun İnşaat, daha sonra izocam yetkili satıcılığı ile başlayan yalıtım, yapı kimyasalları ve inşaat malzemeleri satış ve uygulamaları alanında ticari faaliyetlerini büyüterek; İzocam ürünleri yanında Weber, Sika ve Doğaner markalarının da yetkili satış ve uygulama hizmetlerini vermektedir. Firma günümüz itibariyle; bir merkez ofis, bir satış merkezi, geniş ekipman desteği ve konusunda uzman kadrosu ile Çorlu merkezli olarak bütün Trakya bölgesine kapsamlı olarak hizmet vermektedir.

Destek İçin Tıklayın
yukarı