Ev almanın en avantajlı yolu...

Concept Yapı

BODRUM / MUĞLA
0252 358 71 58

Concept Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Concept Yapı

Concept Yapı, 2015 yılında Fuat Akın tarafından kurulan inşaat firmasıdır. Bodrum'da proje geliştiren firma, her projesinde yeni bir farklılığa imza atmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bodrum'un doğal yapısı ve mimarisine bağlı kalarak yapılar üreten Concept Yapı, doğayla iç içe yemyeşil alanlara sahip projeleri hayata geçirmektedir. Bu sayede hem yurtiçi hem de yurtdışı yatırımcısının ilgisini çekmeyi başardı.

Bodrum ilçesinde 6 proje hayata geçiren Concept Yapı, toplamda 100 milyon liralık yatırımla sektörün büyüyen firmaları arasına girdi. Bodrum’daki lüks konut anlayışına yeni bir renk, farklı bir nefes getiren ConCept Yapı, 2021 yılına kadar Ege’nin eşsiz coğrafyasında yaklaşık 100 milyon dolarlık artı yatırım planlıyor.

Her projede güvenilirlik ve yeni bakış açıları getiren ConCept Yapı, "bir ev, sadece bir ev değildir" anlayışıyla her bir projesine tasarımından şantiye aşamasına; teknik ekibinden yönetimine kadar titizlikle çalışmaktadır.

Firmanın Projeleri

Infinity of Yalıkavak

Infinity of Yalıkavak

Concept Yapı, Ege'nin en gözde tatil bölgesi Bodrum Yalıkavak'ta estetik mimarisiyle beğeni toplayan bir projeye imza atıyor.

Huzurun Ve Konforun Yeni Adresi

Huzurun Ve Konforun Yeni Adresi

Serenity Of Gündoğan projesi, Concept Yapı tarafından Muğla'nın Bodrum Gündoğan bölgesinde hayata geçiriliyor.

Art Of Yalıkavak

Art Of Yalıkavak

Art Of Yalıkavak projesi Concept Yapı'nın imzasıyla Bodrum'da hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı