Ev almanın en avantajlı yolu...

Çimenli İnşaat

MUDANYA / BURSA
0224 543 05 43

Çimenli İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Çimenli İnşaat

Çimenli İnşaat, 1993 yılında İstanbul merkezli kurularak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Çalışma alanı oldukça geniş olan firma, köprü menfez inşaatları, arıtma tesisleri, fabrika binası inşaatları, ıslah edilmiş, edilmemiş dere temizliği ve dere ıslah çalışmaları, atık su ve yağmursuyu şebeke yapım ve tamirat işlerinden oluşan geniş bir iş portföyüne sahiptir. Firma bunun yanında çeşitli büyüklükte özel konut inşaatları da olmak üzere oldukça geniş bir faaliyet ağını yönetmektedir.

2016 yılında merkezini Bursa’ya taşıyan Çimenli İnşaat, Çimenli Mühendislik A.Ş olarak yenilediği unvanının yanı sıra faaliyetlerine mühendislik, mimarlık, proje alanlarını da entegre etmiştir. Firma tüm alanlardaki çalışmalarına halen Bursa’da devam ederek Bursa’nın değerini katlayan projeler üretmeyi sürdürmektedir.

Çimenli İnşaat, bilgi ve teknolojiye önem veren yönetim anlayışını gelişime açık bir çalışma prensibiyle birleştirerek ticari faaliyetlerinden edindiği tecrübelerle sektöründe önde gelen bir firma olmayı vizyonu olarak görmektedir. Firmanın misyonu ise çalışmalarında yenilikçi ve çevreye duyarlı bir şekilde ilerleyerek, bünyesindeki çalışanlarla birlikte üretim kalitesini üst seviyede tutmak ve faaliyetlerini konforlu ve huzurlu bir yaşam sunabilmek amacı ile etkin bir şekilde sürdürmektir.

Firmanın Projeleri

Mavi Yeşil Mudanya'da Projede Fırsat'a Özel Fiyat

Mavi Yeşil Mudanya'da Projede Fırsat'a Özel Fiyat

Mavi Yeşil Mudanya projesi Çimenli İnşaat tarafından Bursa’nın Mudanya bölgesinde hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı