Ev almanın en avantajlı yolu...

Cengiz İnşaat

ÜSKÜDAR / İSTANBUL
90 (216) 554 53 00 (Pbx)

Cengiz İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Cengiz İnşaat

Cengiz İnşaat, sektörel çalışmalarını  küresel ölçekte ve öncü marka disipliniyle  sürdürmektedir.

Cengiz İnşaat,2017 itibariyle yıllık cirosu 1 Milyar Dolar’ı aşan yatırımlarıyla sektörün dikkat geçen ayrıcalıklı firmaları arasında yer alıyor. Yüksek yatırım bedeline sahip olan Türkiye’nin önemli altyapı projelerini üstlenen firmalar arasında olan Cengiz İnşaat, hem ülkemizde hem de uluslararası pazarda inşa ettiği projelerin başarısı sayesinde yurt dışı firmalarla rekabet eder duruma geldi.

Firma, başarı grafiğini Türkiye ve yurt dışındaki projeleri ile yukarılara taşımaya ve Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı olan İstanbul Yeni Havalimanı Yap-İşlet-Devret Projesi’nin yapımı ile 25 yıllık işletme hakkını da Ortak Girişim Grubu ile 2013 yılında kazandı. Cengiz İnşaat’ın sağlam konumunun arkasında güçlü finansman yapısı, piyasa güvenilirliği ve kalite anlayışı yer almaktadır.

Firma, iş ortaklarıyla birlikte yaklaşık 20.000 kişilik istihdam olanağı sağlamanın yanı sıra, deneyimli insan kaynağı ve değeri 310 milyon Dolar’ı bulan yenilenmiş makine parkı ve yurt içinde 14 milyar 394 milyon Dolarlık, yurt dışında ise 651 milyon Dolarlık yatırımları ticari faaliyetleriyle büyümesini sürdürmektedir.Cengiz İnşaat, rekabetin yoğun olduğu inşaat sektöründe rakipleri ile ortak projeler hayata geçirebilecek özgüven ve istikrarla başarılı çalışmalarına devam ediyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı