Ev almanın en avantajlı yolu...

Cemtaş İnşaat

BAKIRKÖY / İSTANBUL
0212 534 45 80

Cemtaş İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Cemtaş İnşaat

1986 yılında Tez İş Ltd. Şti. olarak kurulmuş olan Cemtaş İnşaat Ltd. Şti, 1990 yılından bu yana Cemtaş İnşaat olarak proje geliştirmektedir. Cemtaş İnşaat, bünyesindeki Cdm Mimarlık ile tasarım ve mimarlık hizmetleri, etüd proje, proje uygulama ve belediye ruhsat işleri kapsamında hizmet vermektedir.

İnşaat alanında zengin bir yelpazeye sahip olan Cemtaş, fabrika yapıları, villa inşaatları ve büyük ölçekli konut projeleri gibi geniş bir alanda birçok tasarım ve uygulama hayata geçirmektedir. Güçlü kadrosu ile inşaat sektörünün istikrarlı firmaları arasında yer alan Cemtaş İnşaat, inşaat işlerindeki projelendirme ve yapılandırma çalışmalarına işin en ince ayrıntısından, arazi geliştirme aşamasından başlayıp, projelendirme ve uygulama safhaları ile şekil vermektedir.

Çağın gereğine uygun olarak inşaat projelendirmelerinde inşaat sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan Cemtaş İnşaat, ne koşulda olursa olsun müşteri memnuniyetinin sürekliliğini birinci sıraya almıştır. Müşterilerinin yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaç edinen Cemtaş İnşaat, mimarlık ve mühendislik mesleğinin etik kuralları çerçevesinde ederek, projelerini estetik ve hızlı biçimde sunmayı çalışma prensibi olarak benimsemiştir.

Firmanın Projeleri

Huzurun Yeni Adresi

Huzurun Yeni Adresi

Cemtaş Kavaklı Villaları projesi, Cemtaş İnşaat tarafından İstanbul'un en nezih ve gelişen bölgesi Beylikdüzü Kavaklı'da hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı