Ev almanın en avantajlı yolu...

Cem Taşkınlar İnşaat

ÇANKAYA / ANKARA
0312 217 50 60

Cem Taşkınlar İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Cem Taşkınlar İnşaat

Cem Taşkınlar İnşaat,  Derya TAŞKIN ve Mustafa TAŞKIN 1970 yıldan itibaren, inşaat alanında çalışmalara başlayan babaları Hacı Cemal TAŞKIN’ın yolundan  ve onun vizyon ışığıyla ilerlemeye devam ediyor.

Cem Taşkınlar İnşaat, bilgi ve tecrübesi ışığında hayata geçirdiği projelerin kalitesi ve güvenli yapılar inşa etmesiyle tanınan saygın bir firma olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Hacı Cemal TAŞKIN’ın bireysel çaba ile  1965 yılında Etiler semtinde, arsa alım satımıyla başladığı ticaret yolculuğu süresince İstanbul’un birçok semtinde apartmanlar, iş yerleri,Taşkın1, Taşkın2, Taşkın3, Taşkın4 ve Taşkın5 yazlık site ve villaları hayata geçirmiştir. İstanbul’da 1999’da yaşanan depremim ardından  Ankara’ya taşınan aile inşaat işlerine de Ankara merkezli olarak devam etmiş. Cem Taşkınlar İnşaat, bu nedenle 2003 yılından itibaren, Yaşamkent’te Taşkınlar iş merkezinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul’un ardından Ankara’da da bir çok farklı ve başarılı projeyi yata geçiren Cem Taşkınlar İnşaat’ın hayata geçirdiği projelerinden bazıları: Gürçağ Anaokulu, Doğa Kolejleri İncek ve Dikmen kampüsleri ile Beytepe Doğa Suites sayılabilir.

Cem Taşkınlar İnşaat, temel olarak sürekli iyileştirme felsefesi, müşteri memnuniyeti, iş verimliliği, kalitede yaratıcılık, lider olmak için çalışanların desteklenmesi, motivasyon ve iş tatmini gibi ilkelere   büyük önem vermektedir.

Firmanın Projeleri

Dora Suite

Dora Suite

Dora Suite, Ankara'nın en nezih noktasında apart öğrenci yurdu olarak yatırımcılara, Beytepe'de eşsiz bir yatırım imkanı sunuyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı